Kayra Yapı Dekorasyon Yaşam Alanınızı Büyütüyoruz

Sineklik

Sineklik uygulamaları; evinizde, ofisinizde veya yazlığınızda yaz aylarının yoğun sinek baskınlarına karşı koymak için alacağınız en önemli güvenlik önlemidir. Kim sinekler tarafından ısırılmak ister ki?

Sineklik Nedir?

Pencereler ve balkon kapıları olarak kullanılma mekanların havalandırılması sırasında dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmelerini engelleyen değişik çalışma biçimlerine sahip profillere sineklik denir.

Sineklik sistemleri kullanıcı odaklı ve yüksek koruma amaçlı fonksiyonel bir üründür. Çevrecidir. Kullanışlı ve ekonomik yönleri ile de ön plana çıkmaktadır.
Sineklikler, sizleri zararlı haşere ve sineklerden koruyarak rahat ve sağlıklı günler geçirebileceğiniz ortam sunar.

Sineklikler kullanıcı odaklı ve yüksek koruma amaçlı fonksiyonel bir üründür. Çevrecidir. Kullanışlı ve ekonomik yönleri ile de ön plana çıkmaktadır. Birçok hastalığa sebep olan ve birçok mikrobu taşıması nedeniyle mücadele gerektiren karasinek ve sivrisineklerle mücadelenin en önemli yollarından biridir. Sinekliğin, evlerimizde bulunan açıp kapanma özelliği olan; pencere, kapı, cam balkon havalandırma boşlukları plastik doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ayırt etmeksizin uygulanabilen basit ama kullanışlı sistemlerdir.

Sineklik Modelleri ve Fiyatları Nedir?

Pileli (Plise) Sineklik Modelleri

Son dönemlerde yoğunlukla kullanılan bu modeller büzgülü olmasının yanında çoğu kullanıcı tarafından gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Çünkü kapıya veya pencereye montajı yapılır. Olduğu yerde sürgüyü aşağı çekerseniz sinekliği kapatabilir ya da yukarı çekerseniz pencerenizi açabilirsiniz. Bu modelin resimlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Stor Sineklik Modelleri

Yaz aylarında balkonunuzu, evinizi, yazlığınızı hatta dükkan kapılarınızı rahatça açın. Uçan haşereleri (sinek-sivrisinek-arı…) odalarınızdan uzak tutabilmeniz için otomatik kapanan mıknatıslı kapı sinekliği kullanabilirsiniz. Günümüzde pencerelerde dikey, kapılarda yatay Sineklik tercih edilmektedir. Opsiyonel olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile dikey sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra yukarı doğru yavaşça açılır.

Menteşeli Sineklik

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan sinekliklerin içinde kullanımı kolay ve pratik olan, kurulumu basit ve etkili olan bir üründür. Pencere üzerine montajı yapılan bu model, çentikli yapısı ile kitlenmektedir.

Sineklikler hakkında daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sineklik Uygulamaları Hizmeti İçin

  Mimara Sor

  Mimarımız Sizi Arasın!

    Mimara Sor

    Mimarımız Sizi Arasın!

    WhatsApp