Kayra Yapı Dekorasyon Yaşam Alanınızı Büyütüyoruz

PVC Pencere Doğrama

PVC Pencere doğrama; sistemlerinin son zamanlarda en önemli malzemelerinden birisi de PVC’dir. Poli-Vinly-Klorid isimlerinin baş harflerini taşımaktadır. Çeşitli katkı maddeleriyle harmanlandıktan sonra yüksek sıcaklıklarda şekillendirilir ve plastik haline getirilerek kullanımı sağlanmaktadır. Kapı, orta kayıt, kanat gibi kullanım panellerinin tamamına PVC doğrama denmektedir. Sayısız avantajı ve çeşitli sağlamış olduğu kolaylık ile en çok tercih edilen ürünler arasındadır. 

PVC Pencere doğrama; sistemlerinin son zamanlarda en önemli malzemelerinden birisi de PVC'dir. Poli-Vinly-Klorid isimlerinin baş harflerini taşımaktadır.
PVC sistemleri sıklıkla ev ve ofislerimizde kullanılmaktadır. Fakat şık görüntüsü ve çeşitli yapılarından dolayı günümüzde farklı yerlerde de hizmet vermektedir.

PVC pencere doğrama sistemleri mükemmel derecede su sızdırmazlığı sağlamanın yanında şık ve estetik bir görüntü sağlamaktadır. Özellikle ev dekorasyonuna önem verenlerin sık sık başvurmuş olduğu bir yöntemdir. Bakımı kolay olması açısından, uzun süre bakım ya da onarım masrafları gerektirmez. Kolay çürümez ve paslanmaz. Çözülme ve bükülme gibi problemler yaratmaz. Oldukça sağlam ve dayanıklıdır.

Hava şartları ve yanmaya karşı dayanıklı bir yapısı mevcuttur. Çeşitli şık tasarımlarıyla sizi daima yeniliğe taşır. Geri dönüşümü olan malzemesinden ötürü aynı zamanda çevrecidir.

 Yanmaya karşı dirençli bir yapısı vardır. Yenilikçi tasarımlarıyla sizi daima yeniliğe taşır. Geri dönüşümü olan malzemeler olmasından ötürü, çevrecidir. Üretirken düşük enerji tüketmek yeterli olur.

Pencere Doğrama Nerelere Yapılır?

PVC sistemleri sıklıkla ev ve ofislerimizde kullanılmaktadır. Fakat şık görüntüsü ve çeşitli yapılarından dolayı günümüzde farklı yerlerde de hizmet vermektedir. Kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

PVC Pencere Doğrama Neden Yaptırılmalıdır?

PVC sistemleri uzun ömürlü olmasından ötürü ekonomik sistemlerdir. Yapısında bulunan özel maddeler ile uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilir. PVC ürünü sağlıklı bir madde olmak ile birlikte geri dönüşüme uygunluğu aynı zamanda çevreci bir sistem olmalarına katkı sağlamıştır.

Alanında uzman ekibimiz ile 1995 yılında başladığımız bu kutsal mesleğe sımsıkı sarıldığımızı ve tek hedefimizin müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmek olduğunu net bir şekilde ifade ederiz. Ekibimiz binlerce projeye katılmış her an aktif çalışan ve her biri birbirinden değerli, iş etiğine sahip profesyonel personellerden oluşmaktadır.

Kartonpiyer Uygulamaları Hizmeti İçin

  Mimara Sor

  Mimarımız Sizi Arasın!

    Mimara Sor

    Mimarımız Sizi Arasın!

    WhatsApp