Kayra Yapı Dekorasyon Yaşam Alanınızı Büyütüyoruz

Pimapen

Pimapen, alüminyum ve ahşap doğramalara alternatif olarak kullanılan bir pencere türüdür. Uzun ömürlü, esnek ve sağlam olması sebebiyle bir zamanlar her evin camında kullanılan ahşap pencerelerin yerini almıştır. Yine de ahşap görüntüsü sevenler için üreticiler Pimapen’lere ahşap görünümler katmışlardır.

Pimapen Nedir?

Pimapen ahşap doğramaların yerine daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü pencere arayışı esnasın ortaya çıkmış pvc malzemesinden üretilen pencere sistemleridir. Ahşap ağaçtan üretilen pencerelere göre bir çok avantaj sağlar bunlardan bir kaçını söyle sıralayabiliriz. Isı yalıtımı sağlar ahşaba göre çok daha uzun ömürlüdür bakım masrafı ise sıfır denilecek düzeydedir.

Pimapen ahşap doğramaların yerine daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü pencere arayışı esnasın ortaya çıkmış pvc malzemesinden üretilen pencere sistemleridir.
Pimapen’ in kullanım rahatlığı ve istediğiniz biçimdeki tasarımları ile her eve uygun çeşitlerini bulmak mümkün.

Pimapen nedir sorusuna cevap olarak polivinil klorürden oluşan bir tür plastik şeklinde cevap verilebilir. Nedir sorusunun diğer bir cevabı da kimya endüstrisinin en değerli ürünlerinden biri olarak ta rahatlıkla verilebilir. Pimapenin sektörde bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de hem maliyetsiz olması hem de montajının çok kolay olması. Bunun yanında çok uzun yıllar dayanıyor olmasını da göz ardı etmemek gerekir.

Kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Pimapen Çeşitleri Nelerdir?

Pimapen’ in kullanım rahatlığı ve istediğiniz biçimdeki tasarımları ile her eve uygun çeşitlerini bulmak mümkün. İlk çıktığı yıllarda sadece beyaz renkleri olan pencereler her geçen gün gelişen tasarımları ve çeşitleri ile üretilmeye devam ediyorlar. Yapılarınızın dış cephe rengi ve mekanınızın iç dekorasyonuyla uyumlu renklerde bulabileceğiniz pencere çeşitleri sayesinde çok farklı tasarımlarda pimapenlere sahip olabilirsiniz. Her zevke ve keseye uygun çeşidini bulabildiğiniz gibi, pimapenleri kullanacağınız alanlara göre de çeşitleri bulmanız mümkün.

Alanında uzman ekibimiz ile 1997 yılında başladığımız bu kutsal mesleğe sımsıkı sarıldığımızı ve tek hedefimizin müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmek olduğunu net bir şekilde ifade ederiz. Ekibimiz binlerce projeye katılmış her an aktif çalışan ve her biri birbirinden değerli, iş etiğine sahip profesyonel personellerden oluşmaktadır.

Pimapen Uygulamaları Hizmeti İçin

  Mimara Sor

  Mimarımız Sizi Arasın!

    Mimara Sor

    Mimarımız Sizi Arasın!

    WhatsApp