Kayra Yapı Dekorasyon Yaşam Alanınızı Büyütüyoruz

Hakkımızda

Kayra Yapı Dekorasyon firmamızın temellerini 1995 yılında attık. Çırak olarak başladığımız iç dekorasyon sektöründen ustalığa uzanan bu uzun yolda küçük, orta ve büyük projelerde yer aldık.

Kayra Yapı Dekorasyon yaşam alanınızı modern ve dikkat çekici kılar.
Kayra Yapı Dekorasyon yaşam alanınızı modern ve dikkat çekici kılar.

Haliyle kendimizi ve iş becerimizi de yüksek oranda geliştirdik. Her geçen gün yeniliklere uygun, modern çizgilere sahip özgün dekorasyonları artık ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Sektörün getirdikleri ve zorluklarını çok iyi biliyoruz. Ama bizler daha çok sizlerin memnuniyetinize odaklanıyoruz. Taleplerinizi anlattığınızdan daha iyi uygulamak Kayra Yapı’nın en önemli hedeflerinden olmuştur.

1995’ten günümüze bu uzun ve zorlu yolda bir çok projede yer alarak işçilik kalitesini her geçen gün bir üst seviyeye taşıdı.

Dekorasyon konusunda edindiğimiz tecrübenin yanında farklı alanlarda da uzmanlaştık. Günümüze kadar 7000’den fazla referans çalışmasıyla sektöründe öncü olan firmamız rakiplerinin yakından takip ettiği bir kuruluş olmaya devam etmektedir. Çoğu büyük projelerde üstlenici firma olan Kayra Yapı Dekorasyon için dahil olduğu projelerde hızlı ve kaliteli iş ahlakı ile çalışmaya devam etmektedir.

20 kişilik profesyonel kadromuz ile yaşam alanlarınıza fark katmak için biz hazırız.

Diğer hizmetlerimiz;

Alçıpan Uygulamaları
Kartonpiyer Uygulamaları
Boya Uygulamaları
Elektrik Tesisatı
Sineklik
Korniş
PVC Pencere Doğrama
Pimapen
Parke Uygulamaları
Mutfak & Banyo Dolapları
Fayans ve Seramik
Duvar Kağıtları
Cam Balkon

      Mimara Sor

      Mimarımız Sizi Arasın!

      WhatsApp