Kayra Yapı Dekorasyon Yaşam Alanınızı Büyütüyoruz

Korniş

Korniş; günlük hayatta evlerimizde ve ofislerimizde kullandığımız perdeler için en önemli ihtiyaç malzemesidir. Uzun süre kullanım imkanı ile ekonomik ve kullanışlı malzemelerdir.

Korniş Nedir?

Kornişler, fon perde, tül ve güneşlik vs. kumaş perdeleri asmak amacıyla kullanılan perde rayı profilidir. Perde rayı ve perde kornişi olarak da isimlendirilir. Tüm dünyada uzun yıllardır kullanılmasına rağmen korniş halen en çok tercih edilen perde asma sistemlerinden biridir.

Kornişler günlük hayatta ofis, ev tasarımlarına veya perde yapısına göre değişiklikler gösterebilir. Genellikle tül perde ve güneşlik için 2 sıralı olan kornişler isteğe göre 3 sıralıda olmaktadır.
Korniş sistemleri günlük hayatta perdelerinizin boyutuna ve yapısına göre özel olarak tasarlanabilir.

Günümüzde sıklıkla kullanılan kornişler uzun ömürlüdür ancak zamanla deforme olabilirler. Ev veya ofis ortamlarında dekoratif açıdan da kullanılan kornişlerin bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Korniş Çeşitleri Nelerdir?

Kornişler günlük hayatta ofis, ev tasarımlarına veya perde yapısına göre değişiklikler gösterebilir. Genellikle tül perde ve güneşlik için 2 sıralı olan kornişler isteğe göre 3 sıralıda olmaktadır. Perdelerinizi kullanacağınız cam, kapı boyutuna göre ayarlanan kornişler yapısından ötürü uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılır.

Alanında uzman ekibimiz ile 1995 yılında başladığımız bu kutsal mesleğe sımsıkı sarıldığımızı ve tek hedefimizin müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmek olduğunu net bir şekilde ifade ederiz. Ekibimiz binlerce projeye katılmış her an aktif çalışan ve her biri birbirinden değerli, iş etiğine sahip profesyonel personellerden oluşmaktadır.

Evinizin, ofisinizin veya yaşam alanınızın daha ferah ve modern olması adına sunduğumuz bazı hizmetleri belirtmek istiyoruz.

Kartonpiyer Uygulamaları Hizmeti İçin

  Mimara Sor

  Mimarımız Sizi Arasın!

    Mimara Sor

    Mimarımız Sizi Arasın!

    WhatsApp