Kayra Yapı Dekorasyon Yaşam Alanınızı Büyütüyoruz

HİZMETLERİMİZ


Alçıpan Uygulamaları

Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılabilmektedir. Evinizin özel alanlarında veya ofisinizin içerisine rahatlıkla uygulanabilir. Hızlı montajı yapılır. Sağlıklı olması sebebiyle de çoğu yaşam...

Kartonpiyer Uygulamaları

Kartonpiyer Uygulamaları

Kartonpiyerler duvar ve tavan birleşim noktalarına farklı modellerde uygulanmaktadır. Kartonpiyerler evinize, ofisinize veya farklı yaşam alanlarına özel olarak uygulanabilir olmakla birlikte en çok tercih edilen yapı modellerinden olmuştur.

Boya Uygulamaları

Boya uygulamaları bir yüzey üzerine tatbik edildiğinde, dekoratif ve koruyucu bir tabaka oluşturan kimyasal bir malzeme olarak tanımlanır. Bu malzeme belli prensipler dahilinde, formüle edilen ve bünyesinde dört esas unsur bulunan kimyevi bir karışımdır.

Elektrik Tesisatı

Elektrik tesisatı, elektrik enerjisinin ihtiyaç olduğu alanlara kablo, şalter, priz, sigorta gibi elektrik malzemeleri ile kurulan düzeneğe denilmektedir. Bu alanda bilgi sahibi kişiler tarafından özenle kurulması gerekmektedir.

Sineklik

Sineklik nedir sorusuna cevap olarak verilebilecek en uygun tanımlamalardan biri; pencereler ve balkon kapıları olarak kullanılma mekanların havalandırılması sırasında dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmelerini engelleyen...

Korniş

Kornişler, fon perde, tül ve güneşlik vs. kumaş perdeleri asmak amacıyla kullanılan perde rayı profilidir. Perde rayı ve perde kornişi olarak da isimlendirilir. Tüm dünyada uzun yıllardır kullanılmasına rağmen korniş halen en çok tercih edilen perde asma sistemlerinden biridir.

PVC Pencere Doğrama

PVC Pencere doğrama; sistemlerinin son zamanlarda en önemli malzemelerinden birisi de PVC'dir. Poli-Vinly-Klorid isimlerinin baş harflerini taşımaktadır.

Pimapen

Pimapen ahşap doğramaların yerine daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü pencere arayışı esnasın ortaya çıkmış pvc malzemesinden üretilen pencere sistemleridir.

Parke Uygulamaları

Parke; meşe, gürgen ve kayın kerestelerinin makinelerde işlenmesiyle elde edilen dar ve uzun döşeme, kaplama gerecidir. Parkeler, yer döşemeleri, yerden ısıtmalı zeminlerde kullanılmak için ideal malzemelerdir.

Mutfak & Banyo Dolapları

Mutfak ve banyo dolabı kullanım alanlarına göre veya tercihine göre özel ölçü ve kalıplarda üretilen şık görüntülü malzemelerdir. Mutfak ve banyolarda kolaylık sağlayan bu dolaplar çeşitli modelleri ile şık bir görüntü katmaktadır.

Fayans ve Seramik

İç mekanlarda modern ve zarif bir görünüm sunan fayans ve seramik objeler aynı zamanda kombinlemesi kolay aksesuarlar olarak da bilinmektedir. Her tarza uyarlanabilir yapısı sayesinde dekorasyonlarda çok fazla ön plana...

Duvar Kağıdı

Duvar Kağıtları, duvar kağıdı tutkalı ile duvarlara yapıştırılan iç mekan dekorasyon malzemesidir. Uygulandığı duvarlara renklendirmenin yanında, özel yapısı, dokusu, kabartması ile farklı görünüm ve hareketlilik katar

Cam Balkon

Cam balkonlar, raylı sistem içerisinde cam yapılanmanın uygun hareket edilebilmesi ve açılıp katlanabilmesi için tasarlanmış olan sistemler bütünüdür

WhatsApp