Kayra Yapı Dekorasyon Yaşam Alanınızı Büyütüyoruz

Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı, dekoratif açıdan ev veya ofislerimizde sıklıkla kullandığımız malzemelerdir. Bulunduğunuz ortamın havasının değiştirmek için duvar kağıdı kaplamanız yeterlidir. Kendinizi farklı bir dünyada görebilirsiniz.

Duvar Kağıtları Nedir?

Tutkal ile duvarlara yapıştırılan iç mekan dekorasyon malzemesidir. Uygulandığı duvarlara renklendirmenin yanında, özel yapısı, dokusu, kabartması ile farklı görünüm ve hareketlilik katar

Duvar kağıtları kullanım alanlarına göre veya tercihinize göre özel ölçü ve şekillerde tercih edilebilir. Duvar kağıtları tüm duvar tiplerinde kullanılabilir.
Duvar kağıtları dekoratif ve kolay temizlenmesi ile bilinen ekonomik dekorasyon malzemeleridir.

Duvar kağıtları kullanım alanlarına göre veya tercihinize göre özel ölçü ve şekillerde tercih edilebilir. Duvar kağıtları tüm duvar tiplerinde kullanılabilir.

Kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Alanında uzman ekibimiz ile 1995 yılında başladığımız bu kutsal mesleğe sımsıkı sarıldığımızı ve tek hedefimizin müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirmek olduğunu net bir şekilde ifade ederiz. Ekibimiz binlerce projeye katılmış her an aktif çalışan ve her biri birbirinden değerli, iş etiğine sahip profesyonel personellerden oluşmaktadır.

Silinebilir (Vinil) Duvar Kağıtları: En çok kullanılan kağıt tipidir tipidir. Kağıt astar üzerine PVC laminasyonu ile üretilmiş kompakt kağıttır. PVC kaplı olan üst yüzeye renk ve desen baskısı yapıldıktan sonra özel makinesin de sıcak uygulanarak – Hot emboss tekniği ve özel silindirler ile desen efektleri ve kabartma dokusu verilir. Kullanımı çok kolay ve uygulaması en rahat kağıttır. Güneş ışığına dayanıklıdır, uzun yıllar solmaz. PVC esaslı yapısıyla leke ve kir tutmaz, ıslak olarak silinebilir hatta fırça ile temizlenebilir. Uygulandıktan sonra ek yerleri belli olmaz, kolay sökülebilir. Islak hacimlerde de (banyo – mutfak) rahatlıkla kullanılabilir.

Kağıt Esaslı Duvar Kağıtları: Geleneksel duvar kağıdıdır, yüzeyi vinil kaplanmamıştır. Uygulaması çok kolaydır,  az nemli bezle temizlenebilir, güneş ışığına dayanıklı değildir. Kağıt Esaslı Duvar Kağıtları, hijyen ve sağlık açısından en ufak bir tehlike barındırmadığı için özellikle bebek ve çocuk odalarında kullanılması tavsiye edilir.

Tekstil Duvar Kağıdı:  Tek bir hammaddeden veya birkaçının bileşiminden meydana gelebilir. Genellikle kağıt tabanlı duvar kağıtlarıdır. Ancak son zamanlarda non-woven (dokuma olmayan) taban yaygın olarak kullanılmaktadır. Tekstil Duvar Kağıdının uygulaması ve bakimi özel itina ister.

Duvar Kağıdı Uygulamaları Hizmeti İçin

  Mimara Sor

  Mimarımız Sizi Arasın!

    Mimara Sor

    Mimarımız Sizi Arasın!

    WhatsApp