Kayra Yapı Dekorasyon Yaşam Alanınızı Büyütüyoruz

Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonu Son dönemlerde evlerde sıklıkla tercih edilen modern ev dekorasyonunda, fonksiyonellik ve rahatlık vurgusu ön plana çıkıyor. Modern tasarımlar, ayrıntıdan ve karmaşadan uzaklaşıyor.

Ev Dekorasyonunda Nasıl Mobilyalar Seçmeliyim ?

Modern tasarımın ana temasını oluşturmak için bir odak noktası oluşturabilirsiniz. Bunu yaparken büyük hacimli mobilyalar kullanabilirsiniz.

Salon, evin en çok zaman geçirilen alanlarından birisidir. Ortak kullanım alanlarında modern bir görünüm yakalamak için az eşya kullanmaya özen gösterin.

Ev Dekorasyonunda Hangi Renkler Kullanılır ?

Modern ev dekorasyonunda genellikle açık renkler tercih edilir. Ev dekorasyonunda ve mobilya seçiminde açık renk tonları ortama ferahlık katar.

Açık renk tonlarını, canlı renklerle hareketlendirebilirsiniz. Örneğin koltuğunuzu renkli yastıklarla süsleyebilirsiniz.

Modernlik için belirli bir kurala uymanıza gerek yok! Dilerseniz; evin odak noktasını, zıt renklerle tasarlayabilirsiniz. Modern ev dekorasyonunda sadeliği, renk uyumu ile destekleyebilirsiniz. Renk uyumunu sağlamanın çeşitli yolları vardır.

Örneğin; duvar ile zemin renklerini birbiriyle uydurabilirsiniz. Dilerseniz; ev aksesuarlarının renklerini aynı tonlarda tercih edebilirsiniz.

Ev Dekorasyonu ve Örnekleri

Ev dekorasyonu Hayatımızın en önemli yapısı hiç kuşkusuz evimizdir. Evimizde huzuru ve mutluluğu yaşamaya çalışırız. Çalıştığımız zamanlarda “ah bir eve gitsem” şeklinde içimizden geçirdiğimiz anlar huzurlu olduğumuz yere varma hayalinden kaynaklanmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır dekorasyon sektöründe profesyonel hizmet vermektedir. Sizde profesyonel bir dekorasyon hizmeti hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

WhatsApp