Kayra Yapı Dekorasyon Yaşam Alanınızı Büyütüyoruz

İtalyan Boya Nedir?

İtalyan boya her alanda kullanılabilen dekoratif açıdan etkileyici teknolojik ürünlerdir. Venedik kökenli olan boyama türü özellikle farklı bir yaşam alanı oluşturmak isteyenler için dekoratif çözümler sunabilmektedir.

Farklı isimler ile de bilinen ürün, toplumda stucco (sıva) ve dekoratif boya ismi ile de bilinmektedir. Evinizi daha iyi bir yer haline getirebilmemiz için tercih edebileceğiniz güzel bir üründür. Mutlaka işinin uzmanı ve daha önce bu uygulamayı gerçekleştirmiş ustalardan hizmet almanız gerekmektedir.

Şimdi sizlere daha detaylı bilgiler vermeye çalışalım.

İtalyan Boya Neden Tercih Edilir?

İnsanlar her zaman yaşadıkları alanın daha güzel, özel, modern ve doğal olmasını ister. Evinizin güzelleşmesi için bizim ile iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz.

Bilinen boya badana uygulamalarından farklı olarak İtalyan boyalar desenli bir biçimde de uygulanabiliyor. Bu uygulamalar içerisinde evde atmosfer yaratabilme ve farklı bir görüntü oluşturabilme son derece kolaydır. Evlerin yanında ofis boyalarında da kullanılan bu tür çalışmalar için İtalyan boya tercih edilmektedir.

Ofislerin her bir bölümü ayrı bir şekilde uygulanmakla birlikte renk seçenekleri desenli olarak çalışılabilmektedir. Yaşam alanınıza özellikle daha modern bir görüntü vermek ve duvarların saf görüntüsünden tam olarak  kurtulmak için bu tür boya badana uygulamaları uygulanmaktadır.

İtalyan Boyalar ve Örnekleri

Yapımı ve uygulaması zor ve zahmetli olan bu yapı her alana uygun olmayacaktır. Genellikle büyük metrekareli alanlarda ya da ofis içerisindeki çalışma ortamlarına sağladığı olumlu katkısı nedeniyle tercih edilmektedir.

Evinize uygulayacağınız bu boyama türü tek başına bir evin havasını değiştiremeyebilir. Ortamdaki eşyaların da boyalara uygun olarak seçilmesi gerekiyor. Ya da boyanın kullanım alanındaki ortama uyum sağlaması gerekmektedir. Mimarlık ve dekorasyon için bizlere “Mimara Sor” başlığından ulaşabilirsiniz.

    Mimara Sor

    Mimarımız Sizi Arasın!

    WhatsApp